Forums » News and Announcements

Dziś kolejna koszulka

  • June 28, 2018 12:14 PM +0430

    Dziś kolejna koszulka,Koszulki Piłkarskie ale za to pierwsza z sezonu 2016/17, a jest to trykot Lechii Gdańsk. W tej koszulce występował Bartłomiej Pawłowski, który do gdańskiego klubu wrócił po rocznym wypożyczeniu do Korony Kielce. Z tego okresu także posiadam Jego koszulkę, którą możecie zobaczyć. Niebawem koszulka, kolejnego ekstraklasowego zespołu z Trójmiasta.

    Nasza reprezentacja ma istotne sukcesy na polu reklamy.Koszulka Adam Nawałka – jak donoszą Wirtualne Media – reklamuje Samsunga, 4Move, Warkę i Berlinki. Z kolei Robert Lewandowski jest związany długoterminowymi kontraktami z Huawei, HeadShoulders, Oshee. Wcześniej współpracował z T-Mobile i Coca-Colą. Z kolei Kamil Glik jest twarzą Rexony i Blachotrapezu. Kamil Grosicki udzielał się w kampaniach reklamowych energetyków marki własnej Żabki i Freshmarketu. Reklamuje także olej silnikowy Venol i telewizory Manta.

    Dziś koszulka z zeszłego, mistrzowskiego sezonu,Koszulki Legii Warszawa. Legia w tym roku obchodzi 100. lecie klubu, a koszulki zaprojektowane są w nawiązaniu do historycznych strojów Legionistów. Koszulka, którą otrzymałem ma numer 22 i należała do Kaspera Hämäläinena, który przeszedł do stołecznego klubu z największego rywala Legii, Lecha Poznań. Kasper jest również etatowym reprezentantem swojego kraju. Na odwrocie znajduje się jego autograf.