Forums » News and Announcements

Je veľmi ťažké hrať v inom klube

  • June 28, 2018 12:12 PM +0430

    Je veľmi ťažké hrať v inom klube,Lacné Futbalove Dresy Strávil som tak dlho v meste Manchester City. Chcem len povedať, Určite budem naďalej hrať hry na vysokej úrovni. Zúčastnite sa Ligy majstrov alebo Európskeho pohára. Chcem hrať dva roky na vysokej úrovni futbalu. Potom urobte iné veci.Budem veľmi smutný Pretože budem chýbať spoluhráči. Ak sa pozriete späť na svoju kariéru, Uvidíte, že všetky mojich osobných vyznamenaní boli získané v meste Manchester City.

    Pretože mi dali takú dôveru,Dres Dovoľte mi dosiahnuť ďalšiu úroveň, klub je pre mňa veľmi dobrý, Fanúšikovia Manchesteru sú pre mňa veľmi dobrí. Myslím si však, že je načase obrátiť novú kapitolu. Budem udržiavať príjemný a otvorený postoj. Prezrite si, ktorý tím ma podpíše Budem pokračovať v práci.Myslím, že Martin Chiung cíti, Hral predtým loptu, čo mu dalo právo napadnúť moderné hviezdy. Možno chce len mať spojenie s futbalom. Alebo je len z žiarlivosti? Znižuje to teraz príjmy a expozíciu hráčov? Neviem. Ale sedieť v tom slepom kritizoval Opakovane kritizované Aby som bol úprimný, je už trochu unavený.

    Messi vyhrali majstrovstvá sveta.Futbalove Dresy Môže byť nazývaný skvelým Avšak bývalý argentínsky tréner Menotti povedal. Aj bez Svetového pohára, Messi je stále považovaný za jedného z najväčších hráčov v histórii futbalu.Menotti to zdôraznil Argentína potrebuje Messi, aby pomohla tímu. Namiesto snaženia dokázať, že je najlepší hráč. Menotti viedol Argentínu k získaniu Majstrovstiev sveta v roku 1978.Distiefano nezískal majstrovstvá sveta. Sivoli tiež nevyhral. Dúfam, že Barcelona vyhrá svetový pohár. Ale jeho história bola napísaná jeho viac ako 20 majstrovstiev a nespočetných cieľov.