Forums » News and Announcements

Myślę, że jesteśmy bardzo dobrym

  • June 27, 2018 2:53 PM +0430

    Myślę, że jesteśmy bardzo dobrym zespołem,Koszulki jednym z najlepszych. Nie sądzę jednak, że jeśli wygramy mistrzostwo świata, to w jakikolwiek sposób wpłyniemy na poprawę sytuacji w kraju. Postaramy się im dać trochę radości, ale nie znajdziemy dla nich pracy – mówił Batistuta przed drugim grupowym meczem z Anglią.

    Anglicy mieli do wyrównania rachunki z poprzednich mistrzostw.Koszulka W 1998 roku Argentyńczycy wyeliminowali ich w 1/8 finału, po dogrywce i rzutach karnych. W mediach pewni siebie zapowiadali słodką zemstę, na co w Argentynie patrzono raczej z przymrużeniem oka. Anglików szczególnie zabolało to, jak zachowywali się po tamtym zwycięstwie. – Najbardziej dotkliwe było zachowanie Argentyńczyków po meczu, w autokarze. Te ich wszystkie obraźliwe gesty, szalona radość, śpiewanie, uderzanie w szyby… My po zwycięstwach, z szacunku do przeciwnika, nie zachowujemy się w ten sposób – mówił Sol Campbell.

    Zemsta rzeczywiście była słodka. Anglicy wygrali 1:0 po bramce Davida Beckhama z rzutu karnego.Koszulki Piłkarskie Ten sam Beckham cztery lata wcześniej, we wspomnianym meczu 1/8 finału, został wyrzucony z boiska za faul na Diego Simeone. Sędzia Pierluigi Collina miał mnóstwo zajęć. Co prawda padł tylko jeden gol, ale w międzyczasie gwizdnął ponad 40 fauli.