Forums » News and Announcements

Po zákrutách a zásahoch to Portugalsko

  • June 27, 2018 2:53 PM +0430

    Po zákrutách a zásahoch to Portugalsko nakoniec prekonalo.Lacné Futbalove Dresy Celková výkonnosť tímu je priemerná. Aj keď sila je dominantná, Ale nie je možné prekonať súpera na scéne. Skóre nemôže zvíťaziť. Ronaldoova kampaň sa tiež vrátila k ľudskému modelu. Nebol taký odvážny ako predchádzajúce dve hry. Svojím vlastným úsilím podporiť tím vpred. Táto hra, Ronaldo stratil pokutový kop, Tiež takmer poslal červenou kartou.

    Tento zápas proti Iránu, Ronaldo vytvoril príležitosť od samého začiatku.Dres Joao Mario je ľavá noha Ronaldo zlomil v ľavej časti pokutového územia. Šikmý výstrel 10 metrov od dverí bol zabavený Bellan Vander. Ale po tom, čo bol Ronaldo držaný proti iránskym hráčom, Málokedy má prístup do zakázanej oblasti. Môžu sa uskutočniť len výbery. Ronaldov voľný kop nedokázal využiť svoju silu.

    V zápase Ronaldo z Dres Portugalsko strieľal 5 krát bez toho,Futbalove Dresy aby strelil gól. 30 prechodov, 7 obratov, 7 pokusov bolo úspešných 4 krát. Ronaldo z Portugalska urobí chyby, Nie je vždy možné zobraziť najlepšiu verziu. To je prípad tejto hry proti Iránu. Ale s tým, že pomohol tímu ležať, Portugalský tím stále hral. Niekoľko dní odpočinku v Ronalde, Portugalsko. Potrebuje sa zotaviť do najlepšej situácie proti Uruguajskému tímu Godin, ktorý vedie obrannú líniu.