Forums » News and Announcements

Závěr semifinále Ligy mistrů byl oznámen

  • June 27, 2018 2:50 PM +0430

    Závěr semifinále Ligy mistrů byl oznámen a Real Madrid vylosoval Bayern Mnichov.Dres Toto je nejvíce klasická bitva v historii Ligy mistrů. Bude Real Madrid opět Bayern Mnichov?

    Oba týmy porazily ve dvou kolech téměř šesti vyřazených zápasů. Bílé košile vyhrál čtyřikrát. V roce byl semifinále vyloučen Bayern Mnichov a byli to trestné střílení. Ve čtvrtfinále finále Ligy mistrů v loňské sezóně Real Madrid porazil Bayern Mnichov 4-2 v prodloužení jako vítězství, pak Real Madrid je pět-zápas proti Bayern Mnichov v pěti-hrát ztrácí pruh je historický záznam La Liga Mistři proti bavorskému týmu. . Téměř 18 zápasů proti Bayernu Mnichov získal Real Madrid 17 gólů. Bayern Mnichov dosáhl šestý po sobě jdoucího semifinále Ligy mistrů s týmem La Liga, Ligu mistrů v posledních třech letech eliminuje tým Ligy, může Real Madrid hrát znovu Bayern Mnichov? Pojďme si koupit nebo,Dresy abychom ukázali naši podporu!

    V historii Ligy mistrů hrály v 24 zápasech (26 zápasů po semifinále). Jsou to nejstarší soupeři ve hře. Hrají 18 zápasů v eliminačním kole a 7. místo v semifinále, oba týmy vyhrál 17krát. Trofej Ligy mistrů je válka Century v Lize mistrů. Liga mistrů se umístila na druhém místě Real Madrid VS Juve 21, Barcelona VS Milan 17 her, Real Madrid VS Milan 15 her a Real Madrid VS Dortmund, Barcelona VS Chelsea,Levné Fotbalové Dresy každý 14 zápasů.