Brazília nemôže získať šampionát bez neho

  • Brazília vs. Srbsko, Keď sú ľudia sústredení na Lacné Futbalove Dresy Neymar, Keď Coutinho napadol jeho ruky, Jadro obhajoby, Tiago Silva, Dajte Kráľovstvu Samba pokoj.

    Dnešná hra, Tiago Silva mal dobré výsledky v dvoch trestných zónach. 68. minúta hry Brazílsky tím dostane rohový kop Neymar otvoril loptu do čela Miranda padla na zem, keď súťažil proti srbským hráčom. V tom čase Tiago-Silva bežal dopredu od strednej cesty. Videl som, ako skáka vysoko, Šikovný lev pokrúti hlavou, Vložte loptu do brány, Brazílsky tím tak zablúdil víťazstvo.

    Brazílsky tím vstúpil do kola eliminácie. Obrana sa stala dôležitým faktorom pre dosiahnutie dobrých výsledkov tímu. Na ofenzívu vedie Nemar brazílsky tím bez straty pre každého súpera; V posledných troch majstrovstvách sveta, Najväčším problémom pre brazílsky tím je obrana. So sídlom spoločnosti Tiago-Silva, Štruktúra Dresy Brazília tímu má tendenciu byť vyváženejšia. S cieľom napadnúť Titanský pohár po 16 rokoch, Tiago Silva je nepochybne jedným z najdôležitejších základných kameňov brazílskeho tímu.

1 comment
  • Monday12 Monday12
    Monday12 Monday12 2018721...  more
    July 21, 2018