Svetový pohár Messi je len čerešničkou na tortu

  • Argentína hviezda Messi vstúpila do Barcelony v mladosti. Pomohol tímu získať veľa vyznamenaní. Ako skaut objavil Lacné Futbalove Dresy Messi ten rok, Slávny barcelonský Rexaqi hovoril o Messi, Povedal, že Messi venoval príliš veľkú pozornosť svetovému poháru. Víťazstvo vo Svetovom pohári je len čerešničkou na tortu.

    Rexach povedal: "Ľudia si myslia, že Messiov príbeh je ako rozprávka. Zdroj koreňov Aby sa dosiahli súčasné úspechy, Messi musí niesť veľa bolesti, A práve tieto bolesti ho posilnili. "

    " Futbal, ktorý hrá Barcelona, je pre neho ideálny. Je to ako hladovanie túžbou po jedle. Samozrejme, kombinácia Barcelony a Messi sa stáva veľmi výbušná. Pozeráte sa na kombináciu Messi a Barcelony, Dres Barcelona a Messi a výsledky ukazujú všetko. Niekedy venuje príliš veľkú pozornosť svetovému poháru. Niektorí ľudia dokonca povedali, že ak nedostanú Svetový pohár, Barça Messi nebude taká veľká ako Maradona a Pelé. Myslím, že Messi vyhral Majstrovstvá sveta, ale nebolo to nič iné ako ľadové polevy. "

1 comment
  • Monday12 Monday12
    Monday12 Monday12 2018721...  more
    July 21, 2018