Anglie a Belgie chtějí chytit druhou?

  • Anglické vítězství 6: 1 nad Tuniskem. Jak bylo očekáváno, Belgie a Levné Fotbalové Dresy Anglie se spojily za druhým týmem. Dalším napětím je, že dva týmy, které se mohou kvalifikovat jako první tým, Nicméně, vzhledem k ohromné popularitě tohoto světového poháru, V první polovině roku mohou existovat hromady mnoha obrů. Ve druhé polovině může být pouze jedním z tradičních hrdinů Portugalska nebo Španělska. Poslední kolo soutěže mezi Anglií a Belgií v žebříčcích může být velmi jemné.

    Na druhou polovinu bude mnohem jednodušší. Pokud Portugalsko dostane tým nejprve, Vstoupí do dolní poloviny. Pak mohou existovat další týmy, jako je Chorvatsko a Mexiko. V reálném smyslu je jen pár obrů. Ať už je to Belgie nebo Anglie, je jistě žádoucí vstoupit do druhé poloviny.

    V současné době mají Anglie a Belgie stejný počet gólových vítězství a cílů. Takže pokud chce Dres Anglie hrát druhé místo ve skupině, Ztratily do Belgie. Kromě toho, v případě rovnosti, Pro výpočet bodů fair play pro obě strany, Jinými slovy, týmy s méně žlutými a žlutými kartami budou uvedeny jako první. Existují zahraniční přátelé, kteří zpívají: "Anglie nechce ztratit Belgii. Jen pár žlutých karet. "