Německo skutečně vede návrat velkého bratra

  • Německý tým ztratil 1-2 na své staré sousední Rakousko. Návrat malého zranění New Orleans jménem německého týmu získal první místo. Ačkoliv byla ve hře malá chyba, Stále však vykazoval silné obranné schopnosti. Neuer, který má kapitánskou pásku, Lidé dokázali, že je stále zaslouženým Levné Fotbalové Dresy německým týmem.

    Je to 9 let od doby, kdy Neuer poprvé zastupoval Německo. Nyní může Neuer nosit kapitánskou pásku, aby přikázal německým vojákům. Prozkoumat hraniční hráče v týmu, hru Udělat konečné rozhodnutí pro seznam 23 osob na mistrovství světa. Lough poslal několik náhrad. Rudig a Poly, kteří byli na obranné lince, zakopali mnoho věží v Neueru. Toto však nepřímo poskytlo Neuerovi příležitost vystoupit. Přestože nezastavily dva cíle Rakouska, Nicméně, návrat Neuer do úvodní hry si zaslouží chválu.

    Tento světový pohár, Dlouho řídná bitva u Neuer v Dres Německo a Telstegen, Postavení brankáře soutěžního týmu 1 Dnešní výkon, Stále nechte lidi vidět brankoviště v Barceloně, aby se drželo míče ve vysoké nadmořské výšce, A tam jsou některé klíčové koule, kde zkušenost je menší než Neuer. Německé média chválily výkon Neuera po hře: "Neuerova pravá ruka na světové úrovni zablokovala Arnautovičův jednoruční míč. I když to není nejlepší stav Neuer, Ale kapitánská rukavice mu dala novou sílu. Neuer v Německu je velmi silný. Ukazuje, že chce ukázat svou sílu ve Světovém poháru. "

1 comment
  • Monday12 Monday12
    Monday12 Monday12 2018721...  more
    July 21, 2018