Wengerovo emoční rozloučení s Arsenálem

  • Arsenal porazil Burnley 5: 0 doma. Na konci hry, To také znamená, že tým využívá trenéra Wenger, V posledním domácím utkání skončil v Levné Fotbalové Dresy Arsenalu. Po zápase Wenger mluvil o tom všem, Je těžké skrýt své vnitřní emoce.

    Když mluvíme o dnešních pocátech, Wenger řekl: " V současné době se snažím ovládat své emoce. Protože je příliš mnoho. Je to nádherný den a kouzelný den. Protože je vše v pořádku, všechno je v pořádku. Nikdy nezapomenu. Pro Arsenal, jak jsem řekl v rozhovoru, Jsem fanoušek Arsenalu. Když je klub slabý, budu velmi smutný. A když je klub dobrý, budu velmi šťastný. Nikdy nemůžete zastavit tento milostný příběh, Nikdy nebude konec dne. "

    Wenger: " Především doufám, že můj přítel, Ferguson, který je také manažerem, se může rychle zlepšit. Díky fanouškům společnosti Dres Arsenal, kteří tráví tolik času se všemi, Vím, že to není snadné, ale nejdůležitější je to Jsem stejně jako vy, fanoušek Arsenalu. To znamená, že je to víc než sledování míče. Ale způsob života, To se postará, že fotbal není krásný, Stojí za to ocenění. A všechny ty věci, které procházejí tělem Arsenalu, Záleží nám, máme strach, jsme zoufalí. "

1 comment
  • Monday12 Monday12
    Monday12 Monday12 2018721...  more
    July 21, 2018