Neporazitelná aura Guardiola je rozdělena

  • Nyní je město Manchester oddělené od mýtické země divů. Vraťte se do světa. Liverpool a Levné Fotbalové Dresy Manchester United jim dovolily odhalit své nedostatky. Pokud najdete mrtvé body Manchester City a budete pokračovat v útoku, Pak budou stejně jako ostatní týmy. Utrpěli těžké ztráty.

    V této sezoně získal Manchester City neomezený ohlas v anglické Premier League. Zřídka se musí účastnit obrany. Protože ostatní týmy nepředstavují pro ně příliš velkou hrozbu. Dokonce i obhájce šampiona Chelsea, Když byli na stadionu Etihad, Neměl ani šanci střílet branku.

    Připomeňme si mezinárodní dny soutěží Dres Manchester City začal vstupovat do nebezpečné situace. Ale od první ligy po návratu mezinárodního dne soutěže, Manchester City stále spoléhá na výhodu držení, aby porazil Everton 3-1. Nicméně, tato hra se Liverpool učí hodně. V hře Ligy mistrů si uvědomili, že nemohou nechat Manchester City ovládat míč volně. Hráči Liverpoolu nenechali Manchester City používat svou kreativitu. Liverpool nakonec vyhrál hru.

1 comment
  • Monday12 Monday12
    Monday12 Monday12 2018721...  more
    July 21, 2018