Chelsea se nemůže naučit Juventusu

  • Liga mistrů tohoto týdne hraje Levné Fotbalové Dresy Chelsea bude na návštěvě Nou Campo proti Barceloně. V minulé soutěži Ligy mistrů, Starý klub Conte Juventus obrátil Tottenham Mnoho fanoušků Chelsea také očekává, že Conte replikuje kouzlo Juventusu. Nicméně, řekl Conte. Kvůli nedostatku zkušeností hráčů, Chelsea je těžké dělat jako Juve.

    Conti řekl, když Juve a Chelsea kontrastovali: " Nezapomeňte, že mluvíte o týmu s mnoha zkušenostmi. Nemáme takové zkušenosti. Bude to trvat několik let. Proti Tottenhamově hře, Juve prokázala vynikající flexibilitu. Byli velmi pasivní, Zabili Tottenhama v pravý čas. "

    "Ale opakuji to, Juve má mnoho zkušených hráčů. Vyhrál ligu mistrů nebo hrál ve finále Ligy mistrů. Zkušenosti jsou vždy důležité, Tento Chelsea nemá takové zkušenosti. Protože jsme ztratili spoustu zkušených starých hráčů. Chelsea musí být jako tým Úsilí je připraveno. " Dres Chelsea Conti pokračoval: "Musíme být připraveni čelit těžkost. Protože tento typ týmu proti Barceloně, Jeden z nejlepších týmů na světě, Musíte být připraveni tvrdě bojovat. Hra rozhodně nebude snadná. "