Messi a Barcelona je klíčem

  • Barcelona ve španělské Super Bowl byl Real Madrid dvojí hru bolestivé zkušenosti, Bylo to více než 4 měsíce. Letní turné po Miami ve Spojených státech, Barcelona vyhrál vítězství Derby v zámoří, Nicméně, ve španělském Super poháru, Nejsou skutečnými soupeři, Zidanin tým byl tehdy ohromující, Bili Barcelona doma a pryč.

    Nicméně, o čtyři měsíce později, Situace se hodně změnila. Valverde tým nyní zaujímá první místo v šampionátu La Liga, Vynikající výkon ve skupině Ligy mistrů, V King's Cupu také hladce řezal. Barcelona trenér Valverde řekl: " Tým je stále v srpnu, že pobočka, Situace se však hodně změnila. "

    Za druhé, útok týmu znovu získal svou sílu. Barcelona na španělském Super Cupu nedostatek gólů, Tým Real Madrid zaznamenal pouze božku v 180. minutě, Ještě více znepokojující je to, Život je také počet cílů je velmi málo, pouze 9krát. Barcelona je nyní nejvíce gólů týmu La Liga, Celkem 42 míčů do míče, Real Madrid jen 30 míčů. Lionel Messi je nejlepší střelec v La Ligě, A Suarez se v nedávných zápasech zotavil, Uruguayáni jsou ve své nejlepší podobě sezóny.