składa nawet sam LeBron James to trzeba zareagować

  • Czyli nowa kolekcja koszulek, która nosi nazwę BIG logo.Koszulki Piłkarskie W roku 2012 świąteczna kolekcja nosiła nazwę BIG color i osiągnęła sukces. Każdy strój miał jednolity kolor, od stóp do głów, nawet nazwiska i numery. Adidas chciał przebić wyniki z poprzedniego roku i stworzyć unikatową kolekcję. Miała ona zwracać na siebie uwagę na parkiecie. Owszem zwracała na siebie uwagę, ale czy pozytywną? Jasne, że nie.

    Rękawki – oby ich więcej nie było, duże loga, które wyglądały jak herby, bo były w kolorze srebra i się błyskały. Rzeczywiście były to unikatowe koszulki ale nie spotkały się z pozytywnym odzewem ze strony kibiców. Jeden z właścicieli aukcji na E-bay’u wystawił te koszulki jako… koszulki rozgrzewkowe NBA. Po licznych komentarzach pod aukcją wytykających,Koszulka że to są oficjalne świąteczne koszulki, aukcja została usunięta. Najgorsze jest to, że Adidas kontynuował wprowadzanie rękawków. Po eksplozji niezadowolenia na ustach fanów jak i zawodników (Beno Udrih jest tego najlepszym przykładem) firma musiała zrezygnować z brzydkich, piłkarskich rękawków.

    Koszulki przeszkadzały graczom w oddawaniu rzutów i nie dawały swobody tak jak tradycyjne „bezrękawniki”. Wiem,Koszulki że Beno Udrih’a nikt by nie wysłuchał ale jeśli zażalenia składa nawet sam LeBron James to trzeba zareagować