ako Manchester City vyhrať

  • Vzhľadom k tomu, 0-0 kravatu doma na Huddersfield,Lacné Futbalove Dresy Takže ak Manchester City chce byť prvým anglickým tímom Premier League, ktorý dosiahne 100 bodov v jednej sezóne, Budú musieť vyhrať v ďalšej hre proti Brightonu a Southamptonu. Ale prinajmenšom, V tejto hre Lacné Futbalove Dresy Manchester City nakoniec zdvihol pohár Premier League sen.

    Po zápase tréner trénera Manchester City Guardiola trval na tom, Vyhrať šampionát je lepšie ako prelomiť rekord. Povedal: ” Nemôžeme poprieť, že by bolo príjemné prelomiť bodový rekord. Ale víťazstvo v Premier League je ešte krásnejšie.Dres Šampión je najdôležitejšia vec. ”

    Tréning Manchester City vyhral dva majstrovstvá v dvoch ročných obdobiach. Guardiola prijal rozhovor s celým tímom trénerov po zápase. Keď príde na fanúšikov Dresy Manchester City, Guardiola je veľmi vďačná. Povedal: ” Cítim sa tu veľmi pohodlne. Myslím, že všetci máme pocit, že nás milujú ľudia. Hoci Manchester City nie je tradičnou bohatou krajinou, Ale tri ligové tituly za šesť rokov naozaj nie sú zlé. Samozrejme,Futbalove Dresy najviac uspokojujúcim spôsobom je spôsob, ako Manchester City vyhrať.

1 comment
  • Monday12 Monday12
    Monday12 Monday12 2018721...  more
    July 21, 2018