můžete kliknout na odkaz a vstoupit na naše webové stránky

 • V uplynulých dnech bude hrána souběžně s kvalifikací Jižní Ameriky v roce 2018.Nogometni Dresovi Existuje mnoho fanoušků, kteří nosí Levné fotbalové dresy, atmosféra stadionu je velmi aktivní! Brazilský národní tým, který byl předem připraven na mistrovství světa, bude hrát proti Chile doma. Hlavní hráč brazilského týmu Neymar jasně uvedl, že chce chilský tým vyhrát "kvůli Messi".

  Za pouhý rok se rekord poplatku za přenos světového fotbalu obnovil dvakrát! Cena za podpis Neymaru dosahuje až 300 milionů eur, a bude to v budoucnu rekordní? Fotbalové Dresy Neymar zázrak v blízké budoucnosti může reprodukovat? Neymar v současné době ve fázi kariéry, je pravděpodobné, že vytvoří další slávu. Paříž Saint-germain, aby podepsal Neymar, přímo aktivoval brazilské hvězdy a Barca smlouvy porušení zlata, až 222 milionů eur. Ve skutečnosti, pokud jde o daně, Paříž Saint-germain podepsal Neymar platit cenu, až 300 milionů eur.Dresovi Bylo by těžké najít hráče, který by mohl tento rekord překonat, pokud je v činné službě. Za účelem obnovení záznamu za převody o 220 milionů je téměř nemožné, aby aktivní hráč na fotbal dokončil úkol kvůli potřebě splnit několik podmínek.

  Neymar má v současné době méně než 26 let a zlatý věk fotbalistů je ve věku 28 až 33 let, takže Neymar má stále ještě spoustu prostoru. Možná dva nebo tři roky později je to vrchol Neymarovy kariéry! Může se také vrátit do tradičního klubu, jako je Barca nebo skutečný Madrid, aby vytvořil nový světový rekord v poplatku za přenos fotbalu. Ale to je jen hádka,Dres nikdy nevíte, v budoucí sezóně, najednou se objeví talentová superstar, nechá bohatý tým šílený, ochoten zaplatit více eur za něj. Během přestupu při startu fotbalové košile bude přirozeně velmi vyhledávaná, takže stále hledáte fanoušky Levné fotbalové dresy prodaja, můžete kliknout na odkaz a vstoupit na naše webové stránky, abychom porozuměli nejnovějším zprávám o fotbalových zprávách a nákupu zboží, věříme, že Udělejte si spokojenost.

   

1 comment
 • Monday12 Monday12
  Monday12 Monday12 2018721...  more
  July 21, 2018