Davin Sanchez

 • Trenér Kolumbie Jose Pekerman v pondělí oznámil předběžný tým 35 mužů před účasti národního fotbalového týmu na letošním Světovém poháru FIFA v Rusku. Fotbalové Dresy Levně na prodej internetový obchod.

  Nebyly překvapivé chyby ze seznamu,Levné Fotbalové Dresy které budou sníženy na 23 hráčů a oficiálně oznámeny do 4. června.

  Tým bude veden kapitánem a rekordním gólmanem Radamelem Falcaoem, stejně jako vítězem Zlaté boty v roce 2014 Jamesem Rodriguezem a hvězdou Juventusu Juanem Cuadradem, který se v nedávné sezóně seznámil s návratem do klubu. Dres Kolumbie MS 2018 s vysokou kvalitou!

  Zde je celý tým:

  Brankáři: David Ospina, Camilo Vargas, Dresy Ivan Arboleda, Jose Fernando Cuadrado

  Obhájci: Cristian Zapata, Davin Sanchez, Santiago Arias, Oscar Murillo, Frank Fabra, Johan Mojica, Yerry Mina, William Tesillo, Bernardo Espinosa, Stefan Medina, Farid Díaz. můžete také koupit Dres Kolumbie Dětské v našem obchodě.

  Vítězové: Wilmar Barrios, Carlos Sanchez, Jefferson Lerma, Jose Izquierdo, James Rodriguez, Giovanni Moreno, Abel Aguilar, Mateus Uribe, Yimmi Chara, Juan Fernando Quintero, Edwin Cardona,Dres Juan Guillermo Cuadrado, Gustavo Cuellar, Sebastian Perez

  Forward: Radamel Falcao Garcia, Duvan Zapata, Miguel Borja, Carlos Bacca, Luis Fernando Muriel, Teofilo Gutierrez

   

1 comment
 • Monday12 Monday12
  Monday12 Monday12 2018721...  more
  July 21, 2018