jak Manchester City vyhraje

 • Kvůli vítězství 0-0 doma k Huddersfieldu,Levné Fotbalové Dresy Takže pokud Manchester City chce být prvním anglickým týmem Premier League, který v jedné sezóně dosáhne 100 bodů, Budou muset vyhrát v příštím zápase proti Brightonu a Southamptonu. Ale přinejmenším, V této hře Manchester City nakonec zvedl trofej Dream Premier League.

  Po zápase nastoupil trenér Manchester City Guardiola.Dresy Získat šampionát je lepší než překonat rekord. Řekl: ” Nemůžeme popřít, že by bylo hezké překonat rekordy. Ale získání titulu Premier League je ještě krásnější. Šampion je nejdůležitější věc. ”

  Koučování Manchester City vyhrál dva šampionáty ve dvou sezónách.Dres Guardiola přijal rozhovor s celým týmem trenéra po skončení hry. Pokud jde o fanoušky Manchester City, kteří je přijali, Guardiola je velmi vděčná. Řekl: ” Cítím se zde velmi dobře. Myslím, že všichni máme pocit, že nás lidé milují. To je skvělé. Ačkoli Dresy Manchester City není tradiční bohatou zemí, Ale tři ligové tituly za šest let nejsou opravdu špatné. Samozřejmě, že nejvíce vyhovující je způsob, jak Manchester City vyhraje. ”

   

1 comment
 • Monday12 Monday12
  Monday12 Monday12 2018721...  more
  July 21, 2018